رویدادها

سخنان رئیس جمهوری در جلسه هیات دولت

1393/08/07     |     هیأت دولت     |     rouhani.ir

با ابراز تاسف از عدم رای اعتماد به وزیر پیشنهادی؛
رییس جمهوری: به نظر مجلس احترام می گذاریم / کشور در حال حرکت به سمت صنعتی شدن است / آمارها، امیدوارکننده و نشانه بهبود فضای کسب و کار است

رییس جمهوری با اظهار تأسف از رأی عدم اعتماد مجلس شورای اسلامی به وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری گفت: گر چه دلمان می‌خواست دکتر نیلی با رأی اعتماد مجلس از امروز در جلسه دولت حضور داشته باشد، اما در عین حال به نظر و حق قانونی مجلس احترام می‌گذاریم.

سخنان رییس جمهوری در دفاع از وزیر پیشنهادی علوم

1393/08/07     |     مجلس     |     rouhani.ir

رییس جمهوری در دفاع از وزیر پیشنهادی علوم ، تحقیقات و فناوری، این ادعا ی برخی از رسانه ها را که دکتر نیلی احمدآبادی، مطلوب رییس جمهوری نیست ، دروغ دانست و با دفاع از وزیر پیشنهادی خود، از مجلس شورای اسلامی خواست رای فراجناحی و ملی بدهد.

دیدار و تقدیم استوارنامه سفرای جدید نروژ، ایتالیا، بلژیک و ترکیه با رئیس جمهوری

سخنان رئیس جمهوری در جلسه هیات وزیران

1393/08/04     |     هیأت دولت     |     rouhani.ir

رییس جمهوری در جلسه هیات وزیران:
تا دستگیری عاملان اسیدپاشی لحظه ای آرام نخواهیم ماند / به مردم گزارش خواهیم کرد / شایسته نیست بی جهت فرد و گروهی را متهم کرد / باید با متخلفین بورسیه ها در هر سطحی برخورد شود / عاشورا، اسلام ناطق و مسیر هدایت است

رییس جمهوری با اشاره به اینکه ماجرای اسیدپاشی در اصفهان، مردم ما را بسیار متأثر و نگران کرده است، اظهار داشت: این مسأله یک حادثه غیرانسانی بود که با هیچ اصولی سازگاری ندارد و زشت‌ترین کاری است که یک فرد پلید می تواند در جامعه انجام دهد.

رییس جمهوری در پیامی افتخار آفرینی کاروان ورزشی جانبازان و معلولان سرافراز کشورمان در رقابت های پارا آسیایی اینچئون را تبریک گفته و سلامتی و استمرار توفیق همه این عزیزان و سربلندی بیش از پیش ملت بزرگ ایران را در عرصه های بین المللی از خداوند متعال مسئلت نمود.

در پی ماموریت به سه وزارتخانه صورت گرفت؛
دستور رییس جمهوری برای تسریع در شناسایی عاملان اسیدپاشی در اصفهان/ گزارش دستگاه‌های مسوول یکشنبه در هیات دولت بررسی می شود

حضور رئیس جممهوری در مراسم اقامه نماز و تشییع پیکر حضرت آیت‌الله مهدوی کنی

کنفرانس خبری رییس‌ جمهوری در استان زنجان

1393/07/30     |     زنجان     |     rouhani.ir

رییس‌ جمهوری: برای توافق دائم قدم‌های خوبی برداشته شده، اما کمتر از انتظار ما است / شرایط منطقه و جهان به زیاده‌خواهان اجازه انتخاب مسیر دیگری را نمی‌دهد / استان زنجان شاهد تحول در پایان امسال و سال آینده خواهد بود

رییس جمهوری با تاکید بر اینکه در موضوع هسته‌ای هرگز به شرایط گذشته باز نخواهیم گشت، اظهار داشت: در موضوع هسته‌ای مسأله مهم این است که دولت و ملت منطقی را در پیش بگیرند تا عده‌ای که نمی‌خواهند این توافق و مذاکرات به نتیجه نهایی برسد، نتوانند به راحتی اهداف خود را پیش ببرند.

جلسه شورای اداری استان زنجان

1393/07/30     |     زنجان     |     rouhani.ir

رییس جمهوری: باید اشتغال پایدار ایجاد كنیم / اقتصاد دولتی هیچگاه موفق نبوده است

رییس جمهوری چهارشنبه شب در جلسه شورای اداری استان ضمن تشكر از استقبال و میهمان نوازی مردم و مسئولان استان، اساس پیشرفت هر استان را هماهنگی همدلانه مسئولان آن استان عنوان کرد و افزود: این همدلی موجب ایجاد امید در میان مردم می‌شود و آنها وقتی ببینند مسئولان همدلانه برای پیشرفت استان تلاش می‌کنند، خود نیز به طور جدی وارد میدان می‌شوند.

دیدار نخبگان و برگزیدگان استان زنجان

1393/07/30     |     زنجان     |     rouhani.ir

رییس‌ جمهوری: حذف جناح، فکر و اندیشه امکان‌پذیر نیست / باید با تحمل یکدیگر، فاصله‌ها را کم کنیم / برنامه‌ریزی‌های آموزش عالی بر مبنای نیازهای جامعه باشد

رییس جمهوری با تأکید بر تقویت زمینه‌های وحدت در جامعه و پرهیز از تفرقه و دامن زدن به اختلافات، تصریح کرد: باید فاصله‌ها را کم کرده و همدیگر را تحمل کنیم و تا زمانی که این اتفاق نیفتد، حرکت کشور به سمت پیشرفت و توسعه بسیار کند خواهد بود.

جلسه توسعه و سرمایه گذاری استان زنجان

1393/07/30     |     زنجان     |     rouhani.ir

رییس جمهوری: کشور در مسیر رونق حرکت می‌کند / ثبات اقتصادی حاکم است / آمارهای بسیار امیدوارکننده از کاهش تورم / برای ایرانی آبادتر دست به دست هم دهیم

رییس جمهوری روز چهارشنبه در جلسه توسعه و سرمایه گذاری در استان زنجان با تأکید بر اینکه کشور در مسیر رونق حرکت می‌کند، گفت: کارآفرینان بدانند که امروز ثبات اقتصادی در کشور حاکم است.

در جمع علما و ایثارگران استان زنجان

1393/07/30     |     زنجان     |     rouhani.ir

رییس جمهوری: ملت ایران با پیوندش با مكتب حسینی و عاشورا، در برابر همه قدرتها پیروز است / فداکاری خانواده بزرگ ایثارگران، امنیت کشور را تضمین کرده است / دولت خود را مدیون خانواده شهدا و ایثارگران می‌داند

رییس جمهوری عصر چهارشنبه در جمع علما و ایثارگران استان زنجان، عاشورا و كربلا را منبع عظمت ملت ایران دانست و اظهار داشت: تا زمانی كه پیوند مردم ایران با منبع حیات بخش اسلام و قرآن و مكتب حسینی و عاشورا برقرار است، این ملت در برابر همه قدرتها پیروز خواهد بود.

سخنان رییس جمهوری در اجتماع بزرگ مردم زنجان

1393/07/30     |     زنجان     |     rouhani.ir

رییس جمهوری: منکری بالاتر از فقر، بیکاری و ایجاد تفرقه نیست / توسعه کشور، بالاترین معروف است / می‌خواهیم دیوار ظالمانه تحریم را برای همیشه برداریم / اجرای ۷۱ پروژه با اعتبار ۳۸۷ میلیارد تومان در استان زنجان

رییس جمهوری با تأکید بر اینکه امر به معروف و نهی از منکر یک وظیفه همگانی و عمل متقابل است، اظهار داشت: بسیار علاقمند هستم که پایان کار مجلس شورای اسلامی در موضوع امر به معروف و نهی از منکر، موجب انسجام و وحدت بیشتر و هدایت کل جامعه به سمت نیکی باشد.

آغاز نهمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید

1393/07/30     |     زنجان     |     rouhani.ir

رییس جمهوری وارد زنجان شد

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری در ادامه سفرهای خود به استانهای کشور، روز چهارشنبه با استقبال استاندار، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه و دیگر مقامات ارشد محلی استان زنجان، وارد این استان شد.

دیدار نخست وزیر عراق

1393/07/29     |     ریاست جمهوری     |     rouhani.ir

رییس جمهوری: ایران از هیچ کمکی به ملت عراق دریغ نخواهد کرد / مدعیان مبارزه با تروریسم كمك های مالی به آنها را قطع کنند

رییس جمهوری روز سه شنبه در دیدار نخست وزیر عراق اعلام کرد: جمهوری اسلامی ایران همانطور كه از روز نخست در كنار ملت و ارتش عراق از مبارزه با گروه های تروریستی حمایت کرده، تا روز آخر نیز در این مسیر باقی خواهد ماند و از ارائه هیچ كمكی به دولت عراق دریغ نخواهد كرد.

با اعلام دو روز عزای عمومی در سراسر کشور؛
رییس جمهوری رحلت آیت الله مهدوی کنی را تسلیت گفت

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری در پیامی رحلت حضرت آیت الله محمدرضا مهدوی کنی رییس مجلس خبرگان رهبری را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، مجلس خبرگان رهبری، حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌ها، خاندان مکرم آن مرحوم، جامعه روحانیت و خانواده انقلاب و ملت بزرگ ایران تسلیت گفت.

همایش ملی نخبگان جوان

1393/07/29     |     سالن اجلاس سران     |     rouhani.ir

رییس‌ جمهوری: نخبه پروری با فساد سازگار نیست / گزارش کامل بورسیه ها به اطلاع مردم خواهد رسید

رییس جمهوری روز سه‌شنبه در هشتمین همایش ملی نخبگان جوان کشور با اشاره به اینکه ملت و سرزمین ایران، نخبه پرور است، تصریح کرد: رسیدن به قله آرزوها و رویاهای یک ملت، با نخبگان جوان آن کشور امکان پذیر است.

دیدار نخست وزیر ارمنستان

1393/07/28     |     ریاست جمهوری     |     rouhani.ir

رییس جمهوری: افق روشنی پیش روی روابط تهران – ایروان وجود دارد / تروریست ها علیه تمدنها و انسانیت می‌جنگند

رییس جمهوری عصر دوشنبه در دیدار نخست وزیر ارمنستان گفت: ایران و ارمنستان و همه كشورهای منطقه باید برای مبارزه با تروریسم دست به دست یكدیگر بدهند زیرا امنیت در منطقه در سایه همكاری پایدار می شود.

دیدار معاون نخست وزیر و وزیر دفاع لبنان

1393/07/27     |     ریاست جمهوری     |     rouhani.ir

رییس‌ جمهوری: کشورها باید برای بیرون راندن تروریست‌ها از منطقه متحد شوند / وحدت و امنیت لبنان، خواست ایران است

رییس جمهوری با تأکید بر حفظ و برقراری امنیت و ثبات پایدار در منطقه اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران معتقد است که باید گروه‌های تروریستی از منطقه بیرون رانده شده و جلوی فعالیت‌های جنایتکارانه آنها گرفته شود و در این راستا ضرورت دارد همه کشورهای منطقه با یکدیگر متحد شوند.

اولین جلسه شورای عالی رفاه پس از ۸ سال

1393/07/27     |     ریاست جمهوری     |     rouhani.ir

در اولین جلسه شورای عالی رفاه پس از ۸ سال؛
رییس‌ جمهوری: حمایت از اقشار آسیب‌پذیر در صدر برنامه‌های دولت است / ضرورت ایجاد پایگاه اطلاعات جامع رفاهی در کشور / درمان معتادان و رسیدگی به خانواده‌های آنان باید اولویت یابد

رییس جمهوری بر ضرورت ایجاد پایگاه اطلاعات جامع رفاهی در کشور به منظور سیاستگذاری و پایش اقدامات اجرایی در حوزه رفاه اجتماعی تأکید کرد و از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواست تا پایان سال؛ استفاده از منابع اطلاعاتی کشور، پایگاه اطلاعات جامع رفاهی کشور را راه‌اندازی نماید.


صفحه ۱ از ۳۵ : ۳۵ ... ۵ ۴ ۳ ۲ ۱

جستجو

پر بیننده ترین ها