رویدادها

دیدار با خانواده‌های شهید فرشاد پاسدار و شهید دکتر مجید شهریاری

1393/09/05     |     در جمع خانواده شهدا     |     rouhani.ir

دیدار با خانواده‌های شهید فرشاد پاسدار و شهید دکتر مجید شهریاری

به منظور بررسی تبصره های بودجه سال ۱۳۹۴ کل کشور؛
دومین جلسه فوق العاده هیات دولت تشکیل شد /تشکر رییس جمهوری از خدمات دکتر نجفی در دوران سرپرستی وزارت علوم و خیرمقدم به دکتر فرهادی

دومین جلسه فوق العاده هیات دولت عصر چهارشنبه به منظور بررسی تبصره های بودجه سال ۱۳۹۴ کل کشور به ریاست دکتر حسن روحانی رییس جمهوری، برگزار شد.

دکتر روحانی در جلسه دفاع از وزیر پیشنهادی علوم در مجلس:
دکتر فرهادی شخصیتی مومن، معتدل و معتقد به تحول در دانشگاه‌ها است

رییس جمهوری در جلسه دفاع از وزیر پیشنهادی علوم ، تحقیقات و فناوری در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: موضع دولت در برابر مجلس شورای اسلامی همواره اخلاق، ادب و قانون است و ما به آراء مجلس در هر شرایطی احترام می‌گذاریم و رأی مجلس به عنوان رأی مردم مورد احترام ما است.

در جلسه شورای‌عالی انقلاب فرهنگی انجام شد
انتخاب روسای هفت دانشگاه و رییس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

در جلسه شورای‌عالی انقلاب فرهنگی که شامگاه سه‌شنبه به ریاست دکتر حسن روحانی و با حضور رییس مجلس شورای اسلامی و سایر اعضا برگزار شد، روسای هفت دانشگاه و رییس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی انتخاب شدند.

گفتگوی تلفنی رؤسای جمهوری ایران و روسیه

1393/09/03     |     گفتگوی تلفنی     |     rouhani.ir

گفتگوی رؤسای جمهوری ایران و روسیه؛
دکتر روحانی: ایران و روسیه به بالاترین حجم همکاری‌ها در منطقه می‌رسند / دوران تحریم، گذشته است
پوتین: برای رسیدن به توافق جامع، فقط زمان کم داشتیم / غنی‌سازیِ بومی، حق ایران است

رییس‌جمهوری کشورمان شامگاه دوشنبه در مکالمه تلفنی با رییس‌جمهوری روسیه روابط دو کشور و همکاری‌های فیمابین را مورد بررسی قرار داد.

رییس جمهوری در یک گفت‌وگوی تلویزیونی:
از حقوق هسته ای ایران کوتاه نیامده و نخواهیم آمد / ملت ایران پیروز نهایی مذاکرات خواهد بود / تردیدی در فعال ماندن فناوری و تاسیسات هسته ای ایران وجود ندارد / طرف های مذاکره باور دارند فشار و تحریم ایران بی نتیجه است

رییس جمهوری با تاکید بر اینکه آینده روشن است و پیروزی نهایی در مذاکرات هسته ای با ملت ایران خواهد بود، اظهارداشت: منطق ایران، مذاکره و گفت و گو است و مذاکرات هسته ای با جدیت تا رسیدن به توافق نهایی ادامه می یابد.

همایش هم‌اندیشی مدیران ارشد دولت

1393/08/28     |     سالن اجلاس سران     |     rouhani.ir

رییس جمهوری در همایش هم‌اندیشی مدیران ارشد دولت:
قوا باید در کنار هم باشند / خطری که ما را از پا در می‌آورد اختلاف است / باید رقابت‌ سالم را بپذیریم / قضاوت‌کننده درباره موفقیت برنامه‌های دولت، افکار عمومی است

رییس جمهوری با بیان اینکه دولت برای پیشبرد امور کشور تمام تلاش خود را به کار گرفته و خواهد گرفت، گفت: این دولت شهامت لازم برای تصمیم‌گیری، پذیرش مسئولیت و انتخاب مسیرهای مختلف برای رسیدن به اهدافش را دارد.

جلسه سران سه قوه

1393/08/28     |     ریاست جمهوری     |     rouhani.ir

به میزبانی رییس‌ جمهوری؛
جلسه سران سه قوه برگزار شد / بررسی مسایل کلان اقتصادی و تحولات منطقه

سران قوای مجریه، قضائیه و مقننه در جلسه‌ای به بررسی آخرین تحولات و روند برنامه‌های کلان کشور پرداختند.

در جلسه امروز هیأت دولت انجام شد؛
تصویب اساسنامه صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران / اختصاص سه هزار و ۴۰۰ پست سازمانی به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

هیأت دولت روز چهارشنبه به ریاست دکتر روحانی تشکیل جلسه داد و مهم‌ترین مسایل کشور از سوی اعضای دولت مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

پیام رییس جمهوری به همایش ملی اعتدال

1393/08/28     |     پیام     |     rouhani.ir

رییس جمهوری در پیامی به همایش ملی اعتدال:
اداره جامعه بدون دانش،گفت‌وگو و سعه صدر امکان‌پذیر نیست

دکتر حسن روحانی رییس جمهوری در پیامی به همایش ملی اعتدال، وظیفه اندیشمندان را تلاش فکری برای تقویت سرمایه‌های اعتدال در عرصه‌های اجتماعی و سیاسی دانست و تصریح کرد: پیام اصلی اعتدال در عرصه کشورداری این است که اداره جامعه ما با علائق و سلائق گوناگون بدون دانش، گفت‌وگو و سعه صدر امکان‌پذیر نیست.

مراسم آغاز ایمن سازی با واکسن پنجگانه

1393/08/27     |     انستیتو پاستور     |     rouhani.ir

رییس جمهوری در مراسم آغاز ایمن سازی با واکسن پنجگانه:
طرح تحول نظام سلامت تا رسیدن به نقطه مطلوب ادامه می یابد / برای ساختن کشور همه به میدان بیایند / هدایت بودجه یارانه نقدی به سمت سلامت و تولید، باید به مطالبه مردم از دولت تبدیل شود

رییس جمهوری روز سه شنبه در جریان طرح آغاز ایمن سازی با واکسن پنج گانه در انستیتو پاستور گفت: طرح تحول نظام سلامت با وجود بار مالی سنگین برای دولت، مرحله به مرحله پیش خواهد رفت و تا رسیدن به نقطه ای مطلوب، متوقف نخواهد شد.

مشروح سخنان رییس‌ جمهوری در مجلس در دفاع از وزیر پیشنهادی علوم

رییس جمهور در مراسم دفاع از وزیر پیشنهادی علوم در مجلس تصریح کرد که پیام مردم به دولت و مجلس تلاش برای خدمت و تعالی کشور است.

دیدار وزیر خارجه ونزوئلا

1393/08/24     |     ریاست جمهوری     |     rouhani.ir

رییس جمهوری در دیدار وزیر خارجه ونزوئلا:
دوستی ایران و ونزوئلا برای همیشه ادامه می یابد/ تأکید بر افزایش سطح همکاری‌های اقتصادی تهران – کاراکاس و تسریع در اتمام طرح‌ها

رییس جمهوری با بیان اینکه ایران و ونزوئلا در مسایل منطقه‌ای و بین‌المللی اشتراک نظر دارند، اظهار داشت: ایران و ونزوئلا دو کشوری هستند که نزدیکی‌شان بخاطر نوع تلقی و دیدگاهشان نسبت به مسایل جهانی است، بنابراین، این پیوند و دوستی برای همیشه ادامه پیدا خواهد کرد.

رییس‌ جمهوری وارد فرودگاه مهرآباد شد

1393/08/22     |     فرودگاه مهرآباد     |     rouhani.ir

رییس‌ جمهوری وارد فرودگاه مهرآباد شد

رییس جمهوری اسلامی ایران که در رأس هیأت بلند پایه سیاسی و اقتصادی و برای دیدار رسمی به باکو سفر کرده بود، دقایقی پیش با استقبال رسمی دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور و دکتر علی اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل وارد فرودگاه مهرآباد تهران شد.

بیانیه مشترک دوستی و همکاری بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان

در پایان سفر رییس جمهوری ایران به جمهوری آذربایجان یک بیانیه مشترک دوستی و همکاری منتشر شد که در آن بر توسعه و تقویت بیش از پیش روابط تهران – باکو در همه عرصه ها تاکید شده است.

در جمع بازرگانان ایران و آذربایجان

1393/08/22     |     باکو     |     rouhani.ir

رییس جمهوری در جمع بازرگانان ایران و جمهوری آذربایجان:
رابطه سرمایه‌گذاران بخش خصوصی تضمین منافع مشترک دو کشور است / اراده ملت آثار تحریم را به صفر نزدیک کرد / برنامه‌های اقتصادی ایران بدون تأثیرپذیری از تحریم پیش می‌رود

رییس جمهوری با بیان اینکه کشورهای غربی برای همکاری و رابطه اقتصادی قابل اعتماد نبوده و در روزهای فشار و خطر به بهانه‌های مختلف منافع خود و طرف مقابل را زیر پا می‌گذارند، گفت: ما از تحریم‌ها این درس را آموخته‌ایم که به گسترش و ایجاد روابط تجاری و سرمایه‌گذاری نزدیک با همسایگان اولویت دهیم و بر این مبنا مصمم‌تر از همیشه برای ایجاد روابط مستحکم با همسایگان خود گام برمی‌داریم.

کنفرانس مشترک خبری رؤسای جمهور در باکو

1393/08/21     |     باکو     |     rouhani.ir

رییس‌ جمهوری در کنفرانس مشترک خبری در باکو تأکید کرد:
روابط دو ملت ایران و آذربایجان شایسته تحرک بیشتری است / ایران خواستار و حامی صلح و دوستی در منطقه است / تحریم، سلاح زنگ‌زده و بی‌حاصلی است

روسای جمهوری ایران و آذربایجان با تأکید بر ایجاد شتاب و تحرک روزافزون در روابط دو کشور تصریح کردند: هیچ قدرت و کشور ثالثی نمی‌تواند در رابطه دوستانه تهران - باکو خدشه‌ ایجاد کند.

نشست خصوصی روسای جمهوری ایران و آذربایجان

روسای جمهوری ایران و آذربایجان در پایان نشست مشترک هیأت‌های عالی رتبه دو کشور در کاخ زاگولبا، نشستی خصوصی برگزار کردند.

رییس جمهوری در نشست هیات‌های عالی رتبه ایران و جمهوری آذربایجان:
ظرفیت‌های همکاری تهران – باکو باید در جهت منافع دو ملت فعال شوند / تأکید بر تسهیل رفت و آمد اتباع و ارتباط بخش خصوصی دو کشور

روسای جمهوری ایران و آذربایجان در نشست مشترک هیأت‌های عالی رتبه دو کشور بر گسترش بیش از پیش روابط تهران – باکو در تمامی عرصه‌ها تأکید کردند.

استقبال رسمی الهام علی‌اف از دکتر روحانی در کاخ زاگولبا

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس‌ جمهوری اسلامی ایران عصر چهارشنبه از سوی الهام علی‌اف رییس جمهوری آذربایجان به طور رسمی در کاخ زاگولبا مورد استقبال قرار گرفت.


صفحه ۱ از ۳۷ : ۳۷ ... ۵ ۴ ۳ ۲ ۱

جستجو

پر بیننده ترین ها