رویدادها

دیدار خانواده آیت الله مهدوی کنی(ره)

1393/09/24     |     ریاست جمهوری     |     rouhani.ir

در دیدار خانواده آیت الله مهدوی کنی (ره)؛
رییس جمهور: آیت الله مهدوی کنی تحلیلگری نافذ، معتدل و دور اندیش در حوزه سیاست بود

رییس جمهوری، شخصیت والا و جامع آیت الله مهدوی کنی را به عنوان عالمی فرهیخته و هدایتگری سلیم النفس ستود و فقدان آن مرحوم را خسارتی بزرگ ارزیابی کرد.

بازدید از سامانه جدید بانکداری الکترونیکی

1393/09/24     |     بانک مرکزی     |     rouhani.ir

با حضور رییس جمهوری در بانک مرکزی انجام شد؛
رونمایی از اسکناس جدید ۲۰ هزار ریالی

رونمایی از اسکناس ۲۰ هزار ریالی و بازدید از سامانه جدید بانکداری الکترونیکی با حضور رییس جمهوری و رییس کل بانک مرکزی روز دوشنبه در ساختمان بانک مرکزی انجام شد.

در جمع مدیران بانک‌ها

1393/09/24     |     بانک مرکزی     |     rouhani.ir

رییس جمهور در جمع مدیران بانک‌ها:
آرامش به مردم، پیام کاهش بی نظیر نرخ تورم است / نرخ تورم باید یک رقمی شود / ضرورت متناسب شدن نرخ بهره با کاهش نرخ تورم / بانک ها خود را برای ورود سرمایه گذاران آماده کنند

رییس جمهوری با تأکید بر اینکه نرخ تورم باید یک رقمی، کاهنده و با ثبات باشد، خطاب به مسئولان بانک مرکزی گفت: برنامه‌ریزی‌ها و سیاست‌گذاری‌های پولی و مالی باید به گونه‌ای باشد که تورم ما هر سال کاهش یابد و تا پایان سال ۱۳۹۵، به مرز تورم تک‌رقمی برسیم.

اجلاس سالانه مجمع عمومی بانک مرکزی

1393/09/24     |     بانک مرکزی     |     rouhani.ir

رییس جمهوری در اجلاس سالانه مجمع عمومی بانک مرکزی:
سیاست دولت، هدایت بازار سرمایه و ارز در مسیر درست است / دولت با رویکرد انضباطی، در بازارهای پولی و ارزی ثبات ایجاد کرد / تلاش دولت پایان هر چه سریع‌تر تحریم‌ها است

رییس جمهوری در پنجاه و چهارمین مجمع عمومی سالانه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تأکید کرد: سیاست دولت یازدهم، هدایت بازار پولی و ارز در مسیر درست و اعمال انضباط در این بازارها بوده و این مسیر درست ادامه خواهد یافت.

در جلسه هیات دولت به ریاست دکتر روحانی؛
گزارش "نقشه راه ۱۴۰۰ بانك مركزی" به هیات دولت ارائه شد / اختصاص ۱۵ میلیارد ریال برای تشویق و حمایت از تیم ملی والیبال

هیات دولت به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دكتر حسن روحانی رییس جمهوری عصر یکشنبه تشكیل جلسه داد.

دیدار مادر شهید حاج حسین خرازی

1393/09/22     |     شرکت صنایع شیر ایران     |     rouhani.ir

رییس جمهوری در دیدار مادر شهید حاج حسین خرازی:
شهید خرازی فرمانده‌ای بسیار توانمند و شجاع بود

رییس جمهوری در دیدار با مادر شهید حاج حسین خرازی از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس با تاکید بر اینکه کشور و انقلاب با ایثار خانواده معظم شهدا حفظ شده است، از شهید خرازی به عنوان فرمانده ای "بسیار توانمند و شجاع " یاد کرد و گفت: در هر محور عملیاتی که لشکر امام حسین(ع ) و شهید خرازی حضور داشت ما به پیروزی در آن عملیات مطمئن بودیم.

اربعین حسینی در کنار کارکنان شرکت صنایع شیر ایران

1393/09/22     |     شرکت صنایع شیر ایران     |     rouhani.ir

رییس جمهوری در شرکت صنایع شیر ایران:
رسانه ها مردم را به مصرف مواد لبنی تشویق کنند / کار و تلاش برای رفع نیازها و مشکلات جامعه و مردم، اجر و پاداش بزرگی نزد خداوند دارد

رییس جمهوری همزمان با اربعین حضرت ابا عبدالله الحسین(ع)، با حضور در شرکت صنایع شیر ایران، همراه با کارکنان این شرکت تولید فراورده های لبنی کشور به عزاداری برای سالار شهیدان کربلا پرداخت.

دیدار خانواده جانباز علی اوسط وکیلی، شهیدان صنیع خانی و خالقی پور

1393/09/19     |     در جمع خانواده شهدا     |     rouhani.ir

دیدار خانواده جانباز علی اوسط وکیلی، شهیدان صنیع خانی و خالقی‌ پور

تصویب روز مبارزه با خشونت و افراطی‌گری

1393/09/18     |     ریاست جمهوری     |     rouhani.ir

در جلسه شورای‌عالی انقلاب فرهنگی و به اتفاق آرا؛
روز مبارزه با خشونت و افراطی‌گری تصویب شد

۲۷ آذر مصادف با هجدهم دسامبر به مناسبت تصویب پیشنهاد جمهوری اسلامی ایران مبنی بر «جهان عاری از خشونت و افراطی‌گری» در مجمع عمومی ملل متحد، از سوی شورای‌عالی انقلاب فرهنگی و به اتفاق آرا به عنوان روز مبارزه با خشونت و افراطی‌گری تعیین و تصویب شد.

دیدارهای رییس جمهوری در حاشیه کنفرانس بین‌المللی جهان علیه خشونت و افراطی‌گری

کنفرانس بین‌المللی جهان علیه خشونت و افراطی‌گری

1393/09/18     |     سالن اجلاس سران     |     rouhani.ir

رییس جمهوری در کنفرانس بین‌المللی جهان علیه خشونت و افراطی‌گری:
۱۰ پیشنهاد ایران برای مبارزه فوری با تروریسم و افراطی‌گری در منطقه و جهان / همکاری دولتهای منطقه، جریان های افراطی را به حاشیه می راند / برآمدن خشونت، غروب انسانیت است / ۱۸ دسامبر روز بین‌المللی جهان عاری از خشونت و افراطی‌گری اعلام شود

رییس جمهوری در مراسم افتتاحیه اولین کنفرانس بین‌المللی جهان علیه خشونت و افراطی‌گری، با تاکید بر ضرورت مبارزه همگانی با خشونت و افراطی‌گری، از همه کشورهای منطقه خواست با همفکری و هماهنگی و ایجاد ائتلاف و سیاستگذاری های منطقی و عقلانی، به سوی خاورمیانه ای در صلح و امنیت گام بردارند.

همایش ملی ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد

1393/09/17     |     سالن اجلاس سران     |     rouhani.ir

دکتر روحانی در همایش ملی ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد:
زیرمیزی‌ها تبدیل به رومیزی شده / راه‌حل مبارزه با فساد، مقررات صحیح، شفاف و کوتاه است / بزرگترین فسادها از رانت اطلاعاتی شروع می‌شود / با مفسد باید در هر جایگاه و مقامی بدون ملاحظه‌ای برخورد شود

رییس جمهوری در همایش ملی ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد با تاکید بر اینکه مبارزه با فساد باید برای مردم ملموس باشد، تصریح کرد: برای موفقیت در اصلاح امور و مبارزه با فساد باید همه مسئولان، قوای سه‌گانه و مردم به صحنه آمده و دست به دست هم داده تا فساد در جامعه ریشه‌کن شود.

همایش بزرگداشت روز دانشجو

1393/09/16     |     دانشگاه ایران     |     rouhani.ir

رییس جمهوری در همایش بزرگداشت روز دانشجو:
دولت در مسیر احقاق حقوق ملت، از تخریب ها و مخالفت‌ها باکی ندارد / از گوجه فرنگی گرفته تا مسائل هسته‌ای دولت را نقد می‌کنند / بزرگترین سرمایه دولت، اعتماد مردم، جوانان و دانشجویان است / دولت عهد شکنی با ملت نخواهد کرد / جنبش دانشجویی فراتر از خط و جناح سیاسی است / وزیر جدید علوم راه فرجی دانا را ادامه خواهد داد / دانشگاه‌ها راه‌حل به دولت ارائه دهند / برخی باید از منافع زودگذر خود بگذرند

تقدیم لایحه بودجه سال ۹۴ به مجلس

1393/09/16     |     مجلس     |     rouhani.ir

رییس جمهوری هنگام تقدیم لایحه بودجه سال ۹۴ به مجلس:
تا رفع مشکلات مردم، آرام نخواهیم گرفت / انضباط اقتصادی، شفافیت، حمایت از تولید و اقشار آسیب پذیر، مهمترین ویژگی های بودجه ۹۴ / بودجه ۹۴ مصون از آسیب جدی در برابر تلاطم قیمت نفت است / بودجه ۹۴ با ملاحظه کنترل تورم تدوین شده است / افزایش صادرات غیر نفتی از سر فصل های اقتصادی دولت است

رییس جمهوری هنگام تقدیم لایحه بودجه سال ۹۴ کل کشور به مجلس شورای اسلامی، با ترسیم افقی روشن از وضعیت اقتصاد کشور در سال آتی، تصریح کرد: دولت کاهش تورم را جزو دستاوردهای بزرگ خود می داند و بر حفظ این دستاورد بزرگ مصمم است.

رئیس جمهوری در جمع خبرنگاران استان گلستان

1393/09/12     |     گرگان     |     rouhani.ir

دکتر روحانی در جمع خبرنگاران استان گلستان:
۱۲۱ پروژه با اعتبار ۵۸۰ میلیارد تومان تا پایان سال آتی در استان گلستان اجرایی می‌شود

رییس جمهوری چهارشنبه شب در پایان سفر به استان گلستان در گفتگو با نمایندگان رسانه‌های جمعی، فلسفه حضور خود و مسئولان دولت در استان‌ها را آشنایی از نزدیک با توانمند‌ی‌ها و مشکلات استان عنوان کرد و گفت: در جریان این سفر احساس من این بود که یک همدلی بین مسئولان گلستان و البته مردم وجود دارد که می‌تواند به حل مشکلات کمک کند.

شورای اداری استان گلستان

1393/09/12     |     گرگان     |     rouhani.ir

دکتر روحانی در شورای اداری استان گلستان:
استان گلستان همواره نماد وحدت اقوام و مذاهب بوده است / حضور مردم گره گشای مشکلات اقتصادی کشور است / دانشگاهیان باید با فناوریهای نوین به صحنه اقتصاد بیایند / آبادی سواحل مکران تصمیم استراتژیک دولت است

رییس جمهوری در جلسه شورای اداری استان گلستان با قدردانی از استقبال گرم و صمیمی مردم استان گلستان از کاروان تدبیر و امید، تصریح کرد: استان گلستان همواره نماد وحدت اقوام و مذاهب است و می‌تواند الگوی بسیار خوبی برای همه مسلمانان باشد.

حضور رییس‌ جمهوری در جمع مردم روستای دوگنچی

1393/09/12     |     روستای دوگنچی     |     rouhani.ir

حضور رییس‌ جمهوری در جمع مردم روستای دوگنچی

قطار حامل رییس جمهوری در مسیر بازگشت به گرگان از شهر مرزی اینچه‌برون در روستای دوگنچی از توابع شهرستان آق‌قلا متوقف شد و دکتر روحانی به ابراز احساسات مردم این روستا پاسخ داد.

دکتر روحانی در نشست مشترک با روسای جمهوری قزاقستان و ترکمنستان:
توسعه روابط با همسایگان اولویت سیاست خارجی ایران است / آمادگی ایران برای پذیرش سرمایه‌گذاران منطقه / کمیسیون مشترک ایران، ترکمنستان و قزاقستان تشکیل شود / سرمایه‌گذاری‌های مشترک، پیوندها را مستحکم‌تر می‌کند

روسای جمهور ایران، ترکمنستان و قزاقستان بر ایجاد کمیسیون مشترک سه جانبه برای شناسایی ظرفیت‌ها و اولویت‌های اقتصادی به منظور توسعه بیش از پیش همکاری‌ها میان تهران – عشق‌آباد و آستانه، تأکید کردند.

با حضور روسای جمهور ایران، ترکمنستان و قزاقستان انجام شد؛
پرده‌برداری از لوح یادبود خط آهن ترانزیتی شرقی دریای خزر

رؤسای جمهور ایران، ترکمنستان و قزاقستان با حضور در ایستگاه اینچه‌برون از لوح یادبود این خط آهن پرده‌برداری کردند.

با حضور روسای جمهور ایران، ترکمنستان و قزاقستان انجام شد؛
مراسم بهره‌برداری از خط راه‌آهن ترانزیتی شرق دریای خزر

مراسم بهره‌برداری از خط راه‌آهن ترانزیتی شرق دریای خزر روز چهارشنبه با حضور رؤسای جمهوری ایران، ترکمنستان و قزاقستان انجام شد.


صفحه ۱ از ۳۸ : ۳۸ ... ۵ ۴ ۳ ۲ ۱

جستجو

پر بیننده ترین ها