رویدادها

دفاع رییس‌ جمهوری از مدیریت فرجی دانا

1393/05/26     |     هیأت دولت     |     rouhani.ir

رییس‌ جمهوری: مجلس با اعتماد مجدد به وزیر علوم، وحدت و انسجام بیشتر نظام را نشان خواهد داد / نوید دولت برای اصحاب فرهنگ و هنر

رییس جمهوری عصر یکشنبه در جلسه هیات دولت با دفاع از عملکرد و مدیریت دکتر رضا فرجی دانا ، تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی با ابراز اعتماد مجدد به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، بار دیگر وحدت و انسجام بیشتر نظام را در شرایط حساس کنونی به جامعه و جهانیان نشان خواهد داد.

دیدار یوکیو آمانو مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی

1393/05/26     |     ریاست جمهوری     |     rouhani.ir

رییس‌ جمهوری: ایران در مذاکره و همکاری برمبنای حقوق خود جدی است / توان موشکی ایران قابل مذاکره نیست

رییس جمهوری با تأکید بر اینکه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی باید نقش مؤثرتری در حل و فصل موضوع هسته‌ای ایران بر عهده گیرد، تصریح کرد: طی ۱۲ سال گذشته آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به طور منظم از تأسیسات صلح‌آمیز هسته‌ای ایران بازدید و بارها اعلام کرده است که برنامه اتمی ایران هیچ گاه از مسیر صلح آمیز منحرف نشده است.

رییس‌ جمهوری از پژوهشگاه رویان بازدید کرد

1393/05/25     |     پژوهشگاه رویان     |     rouhani.ir

رییس‌ جمهوری در دیدار با مدیران جهاد دانشگاهی در پژوهشگاه رویان:
محصولات رویان باید به یک برند جهانی تبدیل شوند / دولت در تأمین هزینه تحقیقات کاربردی محدودیت ندارد

رییس‌ جمهوری با تأکید بر اینکه دولت برای تأمین هزینه‌های تحقیقات کاربردی محدودیتی ندارد، تصریح کرد: نباید کار پژوهشی موازی انجام گیرد، باید تلاش شود این تحقیقات با کمترین هزینه، بهترین محصول پژوهشی کاربردی را تحویل دهد.

رییس جمهوری روز پنجشنبه در پیامی به آیت الله صادق آملی لاریجانی انتصاب مجدد ایشان به ریاست قوه قضاییه توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

همایش سازمان‌های مردم نهاد

1393/05/22     |     سالن وزارت کشور     |     rouhani.ir

رییس جمهوری: سازمان‌های مردم نهاد باید با برخورداری از استقلال، یار دولت باشند

رییس جمهوری با تأکید بر ضرورت و اهمیت تعامل دولت و سازمان‌های مردم نهاد (سمن)، تصریح کرد: دولت یازدهم تشکل‌ها و سازمان‌های مردم نهاد را تهدید نمی‌بیند و حتماً آن را فرصت تلقی کرده و معتقد است این سازمان ها باید تقویت شوند.

رییس جمهوری در پیامی به خانم پروفسور مریم میرزاخانی، کسب برترین جایزه ریاضیات در جهان را به وی تبریک گفت.

در برابر تخریب‌گران سکوت نمی‌کنیم

1393/05/22     |     هیأت دولت     |     rouhani.ir

رییس جمهوری: دولت پرچمدار نقد خواهد بود / در برابر تخریب‌گران سکوت نمی‌کنیم / امیدوارم نتیجه بررسی مجلس، اعتماد بیشتر به وزیر علوم باشد

رییس‌ جمهوری با تأکید بر اینکه دولت یازدهم پرچمدار انتقاد است و هیچ کس قادر نیست این پرچم را پایین بیاورد، تصریح کرد: مخاطب من در جمله و کلمه‌ای که در وزارت امور خارجه بیان کردم و نقطه مقابل «شیردل» بود، نه منتقدین و مخالفین، بلکه کسانی بودند که صرفاً به دنبال تخریب و کارشکنی هستند و مدتی است که از اتاق فکر به اتاق عملیاتی وارد شده‌اند و بدانند که در برابر تخریب گران سکوت نمی کنیم.

همایش تبیین سیاست‌های اقتصادی دولت برای خروج از رکود

1393/05/21     |     سالن اجلاس سران     |     rouhani.ir

رییس‌ جمهوری تشریح کرد؛
برنامه‌های نوید بخش اقتصادی دولت / به سوی تورم تک نرخی پیش می‌رویم/ بانک‌ها از بنگاه‌داری دست بکشند / اقتصاد ایران باید توسط بخش خصوصی اداره شود

رییس‌ جمهوری با تشریح اوضاع اقتصادی کشور در هنگام آغاز به کار دولت یازدهم و تبیین نتایج سیاست‌های دولت تدبیر و امید در یازده ماه گذشته که منجر به کاهش تورم شده است، اظهار امیدواری کرد که با تصویب لایحه اقتصادی خروج از رکود در مجلس، چرخ بنگاه‌های اقتصادی و کارخانه‌ها به حرکت درآید.

همایش رؤسای نمایندگی‌های ایران در خارج از کشور

1393/05/20     |     وزارت امور خارجه     |     rouhani.ir

رییس‌ جمهوری: خواست ملت را با کمال شهامت و بدون دغدغه دنبال خواهیم کرد / «مذاکره‌هراسی» و «نرمش قهرمانانه‌ هراسی» غلط است

رییس‌ جمهوری تأکید کرد: مبنای ما در سیاست خارجی، در مذاکرات هسته‌ای و در تعامل با جهان، خواست ملت است. آنچه را مردم از ما خواسته‌اند و یا خواهند خواست، با کمال شهامت و بدون دغدغه دنبال خواهیم کرد.

چهارمین نشست سران سه قوه

1393/05/19     |     مجلس     |     rouhani.ir

رییس جمهوری پس از پایان نشست سران قوا:
لایحه خروج از رکود تقدیم مجلس شد / حرکت به سمت رونق تولید ملی، برنامه اساسی دولت

دکتر حسن روحانی رییس جمهوری درپایان چهارمین نشست سران سه قوه، با تشکر از رئیس مجلس به‌عنوان میزبان این نشست اعلام کرد که لایحه یک فوریتی خروج کشور از رکود به مجلس شورای اسلامی تقدیم شده است.

در جلسه امروز هیأت دولت مطرح شد؛
ابراز تسلیت رییس‌ جمهوری در پی سانحه سقوط هواپیما و دستور ویژه به وزیر راه

دیدار با خانواده شهید صارمی در روز خبرنگار

1393/05/16     |     در جمع خانواده شهدا     |     rouhani.ir

دولت مصمم به ایجاد ارتباط دوسویه و تنگاتنگ با رسانه ها است

رییس جمهوری به مناسبت روز خبرنگار و در ادامه سلسله دیدارهای خود با خانواده شهدا با خانواده خبرنگار شهید محمود صارمی در فضایی صمیمی، دیدار و گفت وگو کرد.

فاجعه غزه، نه کشتار انسان‌‌‌ها بلکه قتل عام انسانیت است

رییس جمهوری روز پنج‌شنبه در پیامی به اجتماع «کودکان غزه، کودکان ایران»، فاجعه غزه را نه کشتار انسان‌ها بلکه قتل عام انسانیت دانست و تصریح کرد: دولتهای غربی باید برای جلوگیری از این نسل‌کشی بزرگ، با کنار گذاشتن منافع و مطامع مادی و سیاسی خود، با مردم و کشورهای آزادی خواه جهان همراهی کنند.

رییس‌ جمهوری: اولین علائم رونق را اواخر امسال شاهد خواهیم بود

رییس جمهوری با تبریک روز خبرنگار به همه خبرنگاران کشورمان، اظهار داشت: با اهتمام دولت، آیین‌نامه اجرایی قانون شفاف‌سازی اطلاعات که می‌تواند به کار حرفه‌ای خبرنگاران کمک کند، بعد از سالیان دراز تهیه شده و به زودی اجرا خواهد شد.

تحت نام دور زدن تحریم‌ها، نفت را دادند به عده‌ای بردند و خوردند و ملت ایران را دور زدند / فساد غرق شده سالهای پیش را مگر می‌شود با این سر و صداها شست

دکتر حسن روحانی رییس جمهوری در جلسه شورای اداری استان چهارمحال و بختیاری با تأکید بر ضرورت رسیدگی به مطالبات مردم و با تشریح برنامه‌های گسترده دولت برای توسعه این استان، گفت: دولت باید گوش شنوایی برای شنیدن مطالبات، هدایت‌ها و انتقادات مردم داشته باشد.

رییس جمهوری شامگاه چهارشنبه در جمع علما، ایثارگران و برگزیدگان استان چهار محال و بختیاری با تاکید بر اینکه ملت ایران قدرتمندترین ملت منطقه است، تصریح کرد: اگر هدایت های رهبری، اتحاد، وحدت و فداکاری این ملت نباشد، توطئه نیل تا فرات محقق می شد و دشمنان بر امت اسلامی غلبه می کردند.

افتتاح فاز نخست فولاد چهار محال و بختیاری در سال ۹۴

1393/05/15     |     شهرکرد     |     rouhani.ir

رییس جمهوری در جریان بازدید از مجتمع فولاد چهار محال و بختیاری و در گفتگو با خبرنگاران از افتتاح این مجتمع در سال ۹۴ خبر داد و اظهار داشت: ان‌شاء الله فاز دوم مجتمع فولاد چهار محال و بختیاری سال ۹۵ و فاز سوم نیز در سال ۹۶ به بهره برداری خواهد رسید.

نشست توسعه و سرمایه گذاری استان چهارمحال و بختیاری

1393/05/15     |     شهرکرد     |     rouhani.ir

رییس جمهوری: همه تخم مرغ هایمان را در بخش سیاست خارجی و رونق اقتصادی، در یک سبد نگذاشته‌ایم

رییس جمهوری عصر چهارشنبه در نشست توسعه و سرمایه‌گذاری استان چهارمحال و بختیاری اعلام کرد: بخش خصوصی به آینده اقتصاد کشور مطمئن باشد و این اطمینان دادن براساس برنامه، اطلاعات و نگاه دقیق به سیاست داخلی و خارجی است.

در جمع عشایر و روستاییان استان چهار محال و بختیاری

1393/05/15     |     شهرکرد     |     rouhani.ir

رییس جمهوری: عشایر مدافعان آزادی، دین و مرزها هستند

رییس جمهوری روز چهارشنبه در دیدار جمعی از عشایر و روستاییان استان چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: همه ما باید دست به دست هم دهیم و ایران را آبادتر و توسعه یافته تر از گذشته، به قله و اوج اعتلا برسانیم و این کار با وحدت، اتحاد، تلاش و ایثار امکان پذیر خواهد بود.

رئیس جمهور در اجتماع بزرگ مردم چهارمحال و بختیاری

1393/05/15     |     شهرکرد     |     rouhani.ir

دکتر روحانی: نرمش ذلیلانه در برابر قدرتهای بزرگ ممنوع است

رییس جمهوری روز چهارشنبه دراجتماع بزرگ مردم استان چهارمحال و بختیاری باتاکید بر اینکه وحدت، یکپارچگی و برادری ، راه تاریخی کشورمان است ، تصریح کرد: به عهدم با مردم وفادارم و با هم مسیر رفع فقر و رسیدن به پیشرفت ، تعالی و ترقی ایران عزیز را طی خواهیم کرد.


صفحه ۱ از ۲۸ : ۲۸ ... ۵ ۴ ۳ ۲ ۱

جستجو

پر بیننده ترین ها