رویدادها

حضور رئیس جمهوری در قطار شهری به مناسبت روز هوای پاک

1393/10/29     |     مترو تهران     |     rouhani.ir

همزمان با روز هوای پاک انجام شد؛
گفت‌و‌گوی رییس جمهوری با مردم در مترو تهران

رییس جمهوری با تأکید بر اینکه دستیابی به هوای سالم و مطلوب نیاز به کمک همه مردم دارد، گفت:‌ مشکلات زیست‌محیطی فراوانی وجود دارد که در یکسال و نیم گذشته اقدامات فراوانی برای حل آنها انجام شده، اما برای رسیدن به نقطه مطلوب نیاز به حضور و کمک همه مردم داریم.

اشیای تاریخی استرداد شده از بلژیک با حضور رییس جمهوری رونمایی شد

۳۴۹ اثر تاریخی فرهنگی بازگردانده شده از بلژیک روزشنبه با حضور دکتر حسن روحانی رییس جمهوری در موزه ملی ایران رونمایی شد.

دیدار رئیس جمهوری با خانواده امیر سرلشگر شهید ستاری و جانباز شهاب الدین بصام تبار

نشست خبری در بوشهر

1393/10/24     |     بوشهر     |     rouhani.ir

رییس جمهوری در جمع خبرنگاران:
۱۱ پروژه با ۶۰۳ میلیارد تومان تا سال ۹۵ در استان بوشهر اجرایی می شود

رییس جمهوری روز چهارشنبه در پایان سفر دو روزه خود به استان بوشهر اعلام کرد که در جریان این سفر مصوب شده که ۱۱ پروژه طی سالهای ۹۴ و ۹۵ با اعتباری بالغ بر ۶۰۳ میلیارد تومان در این استان ، اجرایی و عملیاتی شود.

جلسه شورای اداری استان بوشهر

1393/10/24     |     بوشهر     |     rouhani.ir

رییس‌ جمهوری در جلسه شورای اداری استان بوشهر:
گام‌های بلندتری باید در بخش‌های مختلف فناوری صلح‌آمیز هسته‌ای برداشت / مراکز علمی کشور با هدف فتح بازارهای دنیا باید متحول شوند / تأکید بر تجهیز صنایع شیلات و کشتی‌سازی به فناوری‌های روز و مدرن

رییس جمهوری با تأکید بر اینکه باید تمام فکرمان را برای افزایش قدرت ملی واقعی و به دور از شعارزدگی بکار بگیریم، اظهار داشت: قدرت ملی با احیای فرهنگ ایثار، شهادت و ایستادگی و افزایش تولید، بهره‌وری از امکانات و توسعه صنعت، تقویت می‌شود.

آغاز عملیات اجرایی طرح توسعه بندر بوشهر در جزیره نگین

1393/10/24     |     بندر بوشهر     |     rouhani.ir

با حضور دکتر روحانی انجام شد؛
آغاز عملیات اجرایی طرح توسعه بندر بوشهر در جزیره نگین

عملیات اجرایی طرح توسعه بندر بوشهر در جزیره نگین روز چهارشنبه با حضور رییس‌ جمهوری آغاز شد.

دیدار علما، ‌ایثارگران و نخبگان استان بوشهر

1393/10/23     |     بوشهر     |     rouhani.ir

رییس جمهوری در دیدار علما، ‌ایثارگران و نخبگان استان بوشهر:
گوش دولت برای شنیدن مشكلات شنواست / برای منافع ملی از منافع حزبی و گروهی باید گذشت

رییس جمهوری با اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس نخبگی توأم با ایثار باعث شد که ما در برابر توطئه جهانی پیروز شویم، گفت: برای رفع مشکلات امروز کشور نیز به ایثار و نخبگی نیاز داریم.

جلسه توسعه و سرمایه‌گذاران استان بوشهر

1393/10/23     |     بوشهر     |     rouhani.ir

رییس جمهوری در جلسه توسعه و سرمایه‌گذاران استان بوشهر:
دولت در مبارزه با مفاسد اقتصادی به هیچ قیمتی عقب‌نشینی نخواهد کرد / نه قصد مداخله در کشوری را داریم و نه هیچ مداخله‌ای را می پذیریم / صادرات نفت خام باید در اقتصاد ایران به حاشیه برود / باید تهدید کاهش قیمت نفت را به فرصت تبدیل کرد

رییس جمهوری با تأکید بر اینکه در دنیای امروز، امنیت، رفاه و توسعه در کنار همکاری امکان‌پذیر است، اعلام کرد: ایران خواهان روابطی برادرانه و در چارچوب حسن همجواری با همه همسایگانش است.

بازدید رییس جمهوری از نیروگاه اتمی بوشهر

1393/10/23     |     نیروگاه اتمی بوشهر     |     rouhani.ir

رییس جمهوری در بازدید از نیروگاه اتمی بوشهر:
ایران بر استفاده از انرژی‌های مختلف و متنوع تأکید دارد

رییس جمهوری روز سه شنبه در بازدید از نیروگاه اتمی بوشهر، این نیروگاه را مظهر ایستادگی یک ملت دانست و از ساخت دو نیروگاه اتمی دیگر در بوشهر به منظور استفاده از انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای خبر داد.

اجتماع بزرگ مردم استان بوشهر

1393/10/23     |     بوشهر     |     rouhani.ir

رییس جمهوری در اجتماع بزرگ مردم استان بوشهر:
در چارچوب منافع ملت ایران، راه مذاکره و همزیستی مسالمت آمیز با جهان را ادامه می دهیم / طراحان کاهش بهای نفت پشیمان می شوند / رشد اقتصادی ۸ درصدی با همت مردم عملی می شود

رییس جمهوری روز سه شنبه در اجتماع بزرگ مردم استان بوشهر با تاکید بر اینکه "ما در چارچوب منافع ملت ایران و با منطق و استدلال، راه مذاکره، همزیستی مسالمت آمیز با جهان، تعقل و تعامل سازنده را ادامه خواهیم داد"، تصریح کرد: به همه آنهایی که در راه اعمال تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران قدم گذاشته بودند و امروز نیز ممکن است به فکر قدم گذاشتن در همان راه باشند، اعلام می کنم که دوران تهدید و تحریم سپری شده است.

دوازدهمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید

1393/10/23     |     بوشهر     |     rouhani.ir

آغاز دوازدهمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید
دکتر روحانی وارد بوشهر شد

رییس جمهوری در ادامه سفرهای خود به استان‌های کشور صبح سه‌شنبه با استقبال رسمی نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان بوشهر، استاندار و دیگر مقامات ارشد محلی این استان، وارد بوشهر شد.

جشن بیمه سلامت همگانی

1393/10/22     |     سالن اجلاس سران     |     rouhani.ir

رییس جمهوری: صدور دفترچه بیمه همگانی آغاز برنامه‌های رفاه اجتماعی دولت است

رییس جمهوری روز دوشنبه در جشن بیمه سلامت همگانی، پوشش همگانی بیمه سلامت در ایران اسلامی را تحقق یکی از آرزوهای دیرینه دانست و تصریح کرد: بی تردید کشور، توسط اراده مردم اداره شده و چرخ جامعه با دستان پرتوان مردم به حرکت در می‌آید و دولت‌ها وقتی موفق هستند که بتوانند مردم را به خوبی نمایندگی کنند.

رییس جمهوری: بهبود کیفیت، ایمن‌سازی و افزایش حضور صنعت خودروسازی ایران در بازارهای جهانی ضروری است / تاکید بر رشد کمی و کیفی صنعت خودروسازی با هدف رضایت بیشتر مردم / شرکت‌های دانش‌بنیان در صنعت خودروسازی حضور فعالتری داشته باشند

رییس‌ جمهوری در جلسه هیات وزیران با تشکر از وزارت صنعت، معدن و تجارت، بخش خودروسازی و شرکت‌های قطعه‌ساز، صنعت خوروسازی را دارای اهمیت فراوان در افزایش اشتغال دانست و بر بهبود کیفیت، ایمن‌سازی، افزایش حضور در بازارهای جهانی و ارتقای جایگاه صنعت خودرو کشور، در منطقه و جهان تأکید کرد.

دیدار وزیر خارجه قبرس

1393/10/21     |     ریاست جمهوری     |     rouhani.ir

رییس جمهوری: خشونت و وحشی‌گری علیه هر ملتی با هر نژاد و مذهبی محکوم است

رییس جمهوری با تأکید بر اهمیت گسترش هر چه بیشتر روابط تهران و نیکوزیا،گفت:ایران و قبرس ظرفیت‌ها و زمینه‌های فراوانی برای گسترش و توسعه روابط دوجانبه در بخش‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی دارند و ایجاد تحرک بیشتر در این عرصه‌ها به نفع دو ملت است.

تاکید رؤسای جمهوری ایران و ونزوئلا بر گسترش همکاریهای دوجانبه

1393/10/20     |     مجموعه سعدآباد     |     rouhani.ir

تاکید روسای جمهوری ایران و ونزوئلا بر گسترش همکاریهای همه جانبه تهران – کاراکاس

روسای جمهور ایران و ونزوئلا با اشاره به آرمان‌ها، منافع و راهبردهای مشترک دو کشور نسبت به مسایل جهانی، منطقه‌ای و دوجانبه، بر توسعه و گسترش مناسبات اقتصادی، سیاسی و فرهنگی تهران – کاراکاس تأکید کردند.

سخنان رئیس جمهوری در دیدار مسئولان نظام با رهبر معظم انقلاب

1393/10/19     |     حسینیه امام خمینی     |     rouhani.ir

رییس جمهوری در خجسته سالروز میلاد با سعادت نبی مکرم اسلام و ولادت پربرکت امام صادق(ع):
ترور همه جا محکوم است چه در لبنان و عراق باشد چه در پاریس و آمریکا

رییس جمهوری در دیدار قشرهای مختلف مردم، مسئولان لشگری و کشوری، علما و اندیشمندان شرکت کننده در کنفرانس وحدت اسلامی و سفیران کشورهای اسلامی با رهبر معظم انقلاب اسلامی، با بیان اینکه امروز دنیای اسلام بیش از هر زمان دیگر به سیره و راه و روش پیامبراسلام(ص) نیازمند است، تصریح کرد: ما افراط، خشونت و تروریزم را چه در فلسطین، لبنان و شام باشد و چه در پاریس یا آمریکا محکوم می کنیم.

در پیامهای جداگانه ای به سران کشورهای اسلامی؛
رییس جمهوری میلاد پیامبر اسلام (ص) را به دولت ها و ملت های مسلمان تبریک گفت

رییس جمهوری در پیامهای جداگانه ای به سران کشورهای اسلامی و مسلمانان، میلاد فرخنده شمع جمع آفرینش، نبی مكرّم اسلام (ص) را تبریک گفت.

کنفرانس وحدت اسلامی

1393/10/17     |     سالن اجلاس سران     |     rouhani.ir

رییس جمهوری: اسلام دین افراط و خشونت نیست، دین مدارا است

رییس جمهوری در افتتاحیه بیست و هشتمین کنفرانس وحدت اسلامی در تهران با تاکید بر اینکه مسلمانان در برابر هم و سرزمین یکدیگر مسئول هستند، گفت: همه مسلمانان و علمای اسلام باید دست به دست هم دهند و برای وحدت امت اسلامی تلاش کنند.

سخنان رییس جمهوری در اولین کنفرانس اقتصاد ایران

1393/10/14     |     سالن اجلاس سران     |     rouhani.ir

رییس جمهوری در اولین کنفرانس اقتصاد ایران:
اقتصاد باید از انحصار و رانت نجات یابد / کشور با انزوا نمی تواند رشد مستمر داشته باشد / آرمان ما به سانتریفیوژ وصل نیست

رئیس‌جمهور با بیان‌ این‌که در کشور ما سال‌ها و دهه‌ها است که اقتصاد به سیاست یارانه می‌دهد، تصریح کرد: اقتصاد ما هم به سیاست خارجی و هم به سیاست داخلی یارانه می‌دهد و خوب است که یک بار هم شده برعکس عمل کنیم و از سیاست داخلی و خارجی به اقتصاد یارانه بدهیم تا ببینیم زندگی و معیشت مردم و اشتغال جوانان چه خواهد شد.

دکتر روحانی اظهار کرد: خوب است بعد از 36 سال یک بار هم که شده این اصل قانون اساسی را اجرا کنیم و برای مسائل مهم اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی به جای آنکه قانونی در مجلس تصویب شود، ماده قانونی یا برنامه را مستقیم به آرای مردم و همه‌پرسی بگذاریم.

مسابقات بین المللی قرآن دانشجویان مسلمان

1393/10/11     |     سالن برج میلاد     |     rouhani.ir

رییس جمهوری در آیین افتتاحیه مسابقات بین المللی قرآن دانشجویان مسلمان:
قرآن راه هدایت، پیشرفت، وحدت و خودباوری را به انسانها نشان داده است / چرا غیرمسلمانان باید برای مسلمانان تصمیم بگیرند / مسلمانان قادرند در پناه قرآن منافع جهان اسلام را تامین کنند

رییس جمهوری در آیین افتتاحیه پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن دانشجویان مسلمان، قرآن را مهمترین رشته پیوند جهان اسلام و مسلمانان دانست و تصریح کرد: قرآن نه تنها برای ما مسلمانان بلكه برای مردم جهان و همه تاریخ، موجب رحمت، بركت و نور بوده و راه تفكر را برای بشر باز كرده است.


صفحه ۱ از ۴۰ : ۴۰ ... ۵ ۴ ۳ ۲ ۱

جستجو

پر بیننده ترین ها