رویدادها

در پیامی؛
رییس جمهوری از ابراز همدردی مردم به‌ مناسبت فوت والده گرامیشان تشکر و قدردانی کرد

رییس جمهوری اسلامی ایران با صدور پیامی از شخصیت‌های کشوری و لشکری و همچنین اقشار مختلف مردم که با ارسال پیام و شرکت در مراسم تشییع و ترحیم والده مکرمه‌شان موجبات تسلی خاطر بازماندگان را فراهم آوردند، تشکر و قدردانی کرد.

دیدار نوروزی با جمعی از کارگزاران نظام

1394/01/16     |     ریاست جمهوری     |     rouhani.ir

رییس جمهوری در دیدار نوروزی با جمعی از کارگزاران نظام:
بزرگترین هدف دولت در سال ۱۳۹۴ رونق اقتصادی است / قرار ما لغو همه تحریمها است، هیچگاه در خصوص تعلیق تحریم، مذاکره نکرده‌ایم / همدلی و همزبانی کلید رونق اقتصادی و پیشرفت است

رییس جمهوری در دیدار نوروزی با جمعی از کارگزاران نظام و مدیران دستگاه‌های مختلف کشور با تأکید بر تلاش همگانی برای دستیابی به اهداف ملی، گفت: بزرگترین هدف دولت در سال ۱۳۹۴ رونق اقتصادی است و این مهم در سایه همدلی و همزبانی که پایه همه امور است، محقق خواهد شد.

دیدار نوروزی جمعی از وزرا و مدیران دولت

1394/01/15     |     ریاست جمهوری     |     rouhani.ir

رییس جمهوری در دیدار نوروزی با جمعی از وزرا و مدیران دولت:
هدایت‌های مقام معظم رهبری، چراغ راه پیشبرد مذاکرات بود / موفقیت در دیپلماسی مرهون همدلی و همزبانی مردم و مسئولان است / انسجام داخلی، توان تیم مذاکره‌کننده را در مرحله نگارش توافق نهایی افزایش می دهد

رییس جمهوری در دیدار نوروزی با جمعی از وزرا، معاونین و مدیران دستگاه‌های اجرایی، نام‌گذاری سال ۹۴ تحت عنوان «دولت، ملت؛ همدلی و همزبانی» را بهترین عیدی از سوی مقام معظم رهبری برای دولت و ملت توصیف و تصریح کرد: یکی از اولین برکات همدلی و همزبانی دولت و ملت، توفیقی بود که در آغاز سال ۹۴ در عرصه هسته‌ای به دست آمد.

سخنان رئیس جمهوری پیرامون مذاکرات هسته‌ای و بیانیه لوزان

1394/01/14     |     گفت‌وگوی زنده تلویزیونی     |     rouhani.ir

رییس جمهوری در گفت‌وگوی تلویزیونی با مردم:
حفظ حقوق هسته‌ای، رفع تحریم‌ها و تعامل سازنده با جهان مبنای مذاکرات بوده و هست / چرخش سانتریفیوژها زمانی ارزشمند است که چرخ اقتصاد در کنار آن بچرخد / تعهدات ایران متوازن و مشروط به تعهدات طرف مقابل است

کمتر از یک روز بعد از اعلام بیانیه لوزان، رییس جمهوری در یک گفت‌وگوی زنده تلویزیونی پیرامون مذاکرات هسته‌ای و بیانیه لوزان با مردم سخن گفت. وی تصریح کرد: غنی‌سازی و فناوری هسته‌ای ایران صرفاً برای توسعه کشور است و این غنی‌سازی و فناوری علیه هیچ کشوری در منطقه و جهان نخواهد بود.

پیام تسلیت رییس جمهوری به حجت الاسلام و المسلمین خاتمی

رییس جمهوری در پیامی درگذشت والده حجت الاسلام و المسلمین سید محمد خاتمی را تسلیت گفت و برای آن مرحومه علو درجات را از خداوند متعال مسألت کرد.

بازدید رییس جمهوری از بزرگترین شرکت فناوری زیستی در زمینه ریز جلبک، مرکز پرورش و تکثیر ماهی و طرح احداث پایانه نفتی قشم

نشست روسای هیات امنای مناطق آزاد به ریاست دکتر روحانی

1394/01/09     |     جزیره قشم     |     rouhani.ir

رییس جمهوری در نشست روسای هیات امنای مناطق آزاد در قشم:
مناطق آزاد باید به مراکز جذب سرمایه و توسعه صادرات تبدیل شوند / سیستم مالی و بانکی کشور باید اصلاح شود / هر طرح آسیب رسان به جنگل حرا، غیرقابل قبول است / تاکید بر جلوگیری از ساخت و ساز غیر قانونی در ساحل دریا

رییس جمهوری با بیان اینکه مناطق آزاد می تواند به الگویی برای توسعه کشور در بخش های مختلف تبدیل شوند، اظهارداشت: بهره گیری از فناوریهای جدید، جذب سرمایه و صادرات، از اولویت های مناطق آزاد است و حرکت و برنامه ریزی در این راستا ضروری است.

حضور رییس جمهوری در جمع صمیمی گروهی از مردم قشم و مسافران نوروزی

رییس جمهوری در جمع صمیمی گروهی از مردم قشم و مسافران نوروزی حضور یافت و از نزدیک با آنان به گفتگو پرداخت.

افتتاح بیمارستان ۱۴۰ تختخوابی پیامبر اعظم(ص) جزیره قشم

1394/01/09     |     جزیره قشم     |     rouhani.ir

با حضور رییس جمهوری؛
بیمارستان ۱۴۰ تختخوابی پیامبر اعظم(ص) جزیره قشم افتتاح شد

بیمارستان ۱۴۰ تختخوابی پیامبر اعظم(ص) قشم به عنوان نخستین و مجهزترین بیمارستان این جزیره، با حضور رییس جمهوری افتتاح شد.

بازدید رئیس جمهوری از طرحهای عمرانی جزیره قشم

1394/01/09     |     جزیره قشم     |     rouhani.ir

رییس جمهوری در جریان سفر پروژه ای به جزیره قشم از طرح توسعه بندر بهمن، نیروگاه مپنا و اسلکه کاوه بازدید کرد.

رییس جمهوری را در این سفر دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهوری و وزرای کشور و بهداشت درمان و آموزش پزشكی، اكبر تركان دبیر شورای عالی مناطق آزاد و جمعی دیگر از مسوولان همراهی می كنند.

گفتگوی تلفنی با صدر اعظم آلمان

1394/01/08     |     تماس تلفنی     |     rouhani.ir

رییس جمهوری در گفتگوی تلفنی با صدر اعظم آلمان:
ایران انعطاف لازم را به خرج داده؛ نوبت طرف مقابل است / برداشته شدن تحریم‌ها نکته اساسی توافق است
آنگلا مركل:
ما هم معتقدیم كه باید تحریم برداشته شود / علاقمندیم در نوروز، شاهد توافق جامع باشیم

رییس جمهوری اسلامی ایران شامگاه شنبه با آنگلا مركل صدراعظم آلمان گفتگو کرد و در این مکالمه تلفنی آخرین وضعیت مذاكرات هسته‌ای و همكاری‌‎های دو كشور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

گفتگوی تلفنی با رئیس جمهوری فرانسه

1394/01/06     |     تماس تلفنی     |     rouhani.ir

گفت و گوی تلفنی روسای جمهوری ایران و فرانسه؛
دکتر روحانی: فرانسه نقش فعالی در مذاکرات داشته باشد
اولاند: فرانسه ضمن به رسمیت شناختن فناوری صلح آمیز هسته‌ای ایران، حاضر است همکاری های خود با ایران در این زمینه را توسعه دهد

روسای جمهوری اسلامی ایران و فرانسه عصر پنجشنبه در گفت وگویی تلفنی آخرین وضعیت مذاکرات هسته‌ای وتحولات منطقه‌ای را مورد بحث و تبادل نظر دادند.

گفتگوی تلفنی با رئیس جمهوری روسیه

1394/01/06     |     تماس تلفنی     |     rouhani.ir

در گفت و گوی تلفنی؛
تبادل نظر روسای جمهوری ایران و روسیه درباره مذاکرات هسته ای، منطقه و روابط دوجانبه
پوتین: مسکو همواره موافق مسیری است كه به توافق نهایی منجر شود

روسای جمهوری اسلامی ایران و روسیه عصر پنجشنبه در یک گفت و گوی تلفنی درباره مذاكرات هسته‌ای، مسائل حساس منطقه و روابط دوجانبه، بحث و تبادل نظر کردند.

گفتگوى تلفنی با نخست وزیر انگلستان

1394/01/06     |     تماس تلفنی     |     rouhani.ir

طی تماسی تلفنی؛
تبادل نظر دکتر روحانی و نخست وزیر انگلیس در خصوص مذاكرات هسته‌ای و تحولات منطقه‌ای / حركت بر مبنای احترام متقابل و لغو كامل تحریم‌ها، اساسی‌ترین عنصر مذاكرات برای گام برداشتن به سمت حل و فصل نهایی / اجازه ندهیم فرصت استثنایی به آسانی از دست برود

رییس جمهوری عصر پنجشنبه در گفت و گوى تلفنی با "دیوید كامرون" نخست وزیر انگلستان به تبادل نظر در خصوص مذاكرات هسته‌ای و تحولات منطقه‌ای پرداخت.

مراسم ترحیم والده دکتر روحانی در مسجد اعظم قم

1394/01/05     |     مسجد اعظم قم     |     rouhani.ir

مراسم ترحیم والده دکتر روحانی در مسجد اعظم قم برگزار شد

مراسم ترحیم والده حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری شامگاه چهارشنبه با حضور مراجع معظم تقلید، علما، فضلا، طلاب و شمار زیادی از مردم قم در مسجد اعظم این شهر برگزار شد.

مراسم ترحیم والده رییس جمهوری با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار شد

1394/01/05     |     مدرسه عالی شهید مطهری     |     rouhani.ir

مراسم ترحیم والده حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری با حضور حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، مقامهای ارشد کشوری و لشکری و مردم در مدرسه عالی شهید مطهری برگزار شد.

نخستین جلسه هیات دولت در سال ۹۴ به ریاست دکتر روحانی

1394/01/05     |     هیأت دولت     |     rouhani.ir

رییس جمهوری در نخستین جلسه هیات دولت در سال ۹۴:
آمارهای اقتصادی در کشور دلگرم کننده است/ رونق تولید، اشتغال و صادرات غیر نفتی سه محور اقتصاد در سال جاری/ انتخابات مجلس و خبرگان رهبری باید موجب مباهات و فخر ما در سراسر دنیا شود

رییس جمهوری روز چهارشنبه در نخستین جلسه هیات دولت در سال جدید، با اشاره به نامگذاری سال ۹۴ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال "دولت و ملت، هم‌دلی و هم‌زبانی" ، همگان را به تلاش در مسیر تحقق عینی خواست رهبر معظم انقلاب فرا خواند و تصریح کرد: این شعار نباید تنها روی کاغذها و تابلوها بماند بلکه باید بر دل های ما حاکم شود و همه تلاش ها برای تحقق عینی آن متمرکز شود.

رییس جمهوری اسلامی ایران در پیام‌های جداگانه، حادثه غم انگیز سقوط هواپیمای مسافربری و کشته شدن مسافرین و خدمه پرواز را به سرکار خانم آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان، فلیپ ششم پادشاه اسپانیا، دولت و ملت این کشورها تسلیت گفت.

مقام‌های ارشد کشورهای مختلف خارجی با تماس تلفنی و ارسال پیام، درگذشت والده حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری را به ایشان تسلیت گفتند.

بازدید سرزده رییس جمهوری از پایگاه امداد و نجات هلال احمر، پلیس راه و اورژانس در شهرستان های آرادان و پاکدشت/ قدردانی رییس جمهوری از نهادهای خدمات رسان به مردم در تعطیلات نوروزی

رییس جمهوری عصر یکشنبه به طور سرزده از پایگاه امداد و نجات جمعیت هلال احمر در شهرستان های آرادان و پاکدشت بازدید و ضمن گفت و گو با امدادگران این پایگاه ها، از کارکنان هلال احمر، پلیس راه، نیروهای انتظامی و همه بخش هایی که بویژه در تعطیلات نوروزی به طور شبانه روزی سرگرم خدمات رسانی به مسافران هستند، تمجید کرد.


صفحه ۱ از ۴۲ : ۴۲ ... ۵ ۴ ۳ ۲ ۱

جستجو

پر بیننده ترین ها